Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj
PLN 1039
Cel:
donation thermometer
donation thermometer
PLN 1322,71
Obecnie:
donation thermometer
127%
Aktualizacja
10.02.2020
Dzisiaj2
Wczoraj106
Ten tydzien581
Ten miesiąc2043
Ogółem442523

niedziela, 24, październik 2021

Szanowni Gracze i Użytkownicy

Oddajemy w wasze ręce nowy serwer taktyczny pod nazwą [SBSP] TACTICAL CROUCH ONLY z nadzieją , że będziecie się na nim dobrze bawić . Wiadomo , żeby zabawa była miła i sprawiała dużo radości na serwerze musi czuwać admin i muszą obowiązywać pewne zasady, o przestrzeganie , których bardzo Was prosimy. Poniżej znajduje się spis tych zasad :zasada 1 - Bieganie i chodzenie jest całkowicie zabronione! chodzimy tylko w kucki.

zasada 2 - Zabrania się! poruszania w pozycji wyprostowanej za przeszkodą zmiana pozycji po wciśnięciu klawisza "C"
zasada 3 - Druga szansa jest całkowicie zabroniona! zmień klasę!
zasada 4 - Dyskusje z Administratorami są zabronione! [Sprawy sporne załatwiamy w dziale  kick / warn/ban ]
zasada 5 - Zakaz używania granatników podlufowych, LAW, RPG, CHINA LAKE! [Wyjątek Greamreaper, Valkyrie rocket i Strela3 ]
zasada 6 - Wulgarne, rasistowskie i obraźliwe wypowiedzi są nie tolerowane!
zasada 7 - Diving oraz bunny hoping jest zabronione!

zasada 8 - Kampienie na  respawnach (miejscu odradzania) jest całkowicie zabronione!

zasada 9 - Zabieranie przyjacielskiej paczki bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione!


Nadmieniamy , że na serwerach grają też młodsi użytkownicy dlatego wprowadziliśmy filtr językowy, którego zadaniem jest pilnowanie wypowiedzi graczy podczas gry na serwerze. Zaznaczam , iż po użyciu wulgarnych słów nastąpi automatyczne usunięcie gracza z serwera.


Wyjaśnienie zasad:

1. Bieganie i chodzenie jest całkowicie zabronione! - oznacza to , że cały czas poruszamy się w pozycji crouch[ w przysiadzie, zabrania się również poruszania w pozycji wyprostowanej za wszelkimi przeszkodami, zmiana pozycji tylko po wciśnięciu klawisza"C"].
2. Zabrania sie! poruszania w pozycji wyprostowanej za przeszkoda zmiana pozycji po wcisnieciu klawisza "C" - oznacza to, że nie możemy poruszać sięza przeszkodą w pozycji wyprostowanej ale taką pozycję możemy zmienić wciskając klawisz "C" i przechodzimy do pozycji crouch.
3. Druga szansa jest zabroniona!- nie wolno korzystać z drugiej szansy , second chance, last stand.Należy zmienić klasę.

4. Dyskusje z administratorami nie są tolerowane! - należy przez to rozumieć , że każdy ma prawo nie zgodzić się z decyzją admina lecz nie należy wyrażać tego w sposób wulgarny. Jest rubryka  UWAGI I ZAŻALENIA - gdzie można wnosić skargi lub zażalenia - wszystko będzie rozpatrzone a nie słuszne kary wycofane.

5. Granatniki podlufowe, rpg, law, China lake są nie dozwolone! Wyjątek:[GREAM REAPER, VALKYRIE ROCKET i STRELA3]- oznacza to, że nie można żadnych dodatków miotających i wyrzutni kierować przeciw graczom, dopuszczalny jest tylko gream reaper ponieważ dostępny jest tylko w serii ofiar. Wszystkie inne wyrzutnie można stosować tylko do lotnictwa.
6. Wulgarne, rasistowskie i obraźliwe wypowiedzi są nie tolerowane! - oznacza to, że każdy z graczy , który będzie używał wulgarnych słów lub obrażał innych graczy otrzyma warna lub kick'a do permbana i zostanie usunięty z serwera.
7. Diving,[rzucanie się na ziemię z rozpędu] i  bunny hoping [podskakiwanie] są zabronione!- oznacza to, że nie można się rozpędzić i rzucić na ziemię, ani też podskakiwać czy przeskakiwać z rozpędu nad przeciwnikiem.

8. Kampienie na wszystkich respawnach (miejscu odradzania) nie jest tolerowane! - oznacza to , że gracz nie może siedzieć lub leżeć na żadnym respawnie w tym i swoim własnym tylko musi respawn opuścić, nie może też siedzieć lub leżeć w takim miejscu aby mieć cały respawn na widoku, może jednak przez taki respawn przejść.  
9. Zabieranie przyjacielskiej paczki bez zgody właściciela jest zabronione! - oznacza to , że nie można bez zgody właściciela paczki zabrać jej a co gorsza zabić właściciela paczki i mu ją zabrać.

 

 

Przedstawiamy Wam propozycję nowelizacji zasad na serwerach SBSP

zasada 1 - Bieganie i chodzenie jest całkowicie zabronione! chodzimy tylko w kucki.
zasada 2 - Zabrania się! poruszania w pozycji wyprostowanej za przeszkodą zmiana pozycji po wciśnięciu klawisza "C"
zasada 3 - Druga szansa jest całkowicie zabroniona! zmień klasę!
zasada 4 - Dyskusje z Administratorami są zabronione! [Sprawy sporne załatwiamy w dziale kick / warn/ban ]
zasada 5 - Granatniki podlufowe, rpg ,law, china lake są zabronione![Wyjątek Greamreaper, Valkyrie rocket i Strela3 ]
zasada 6 - Wulgarne, rasistowskie i obraźliwe wypowiedzi są nie tolerowane!
zasada 7 - Diving oraz bunny hoping jest zabronione!
zasada 8 - Kampienie na respawnach (miejscu odradzania) jest całkowicie zabronione!
zasada 9 - Zabieranie przyjacielskiej paczki bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione!


Zasady będą obowiązywać od 01-01-2018

 


Życzymy Wam wiele satysfakcji z gry na serwerze i pozdrawiamy serdecznie.


Administratorzy