Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj
PLN 1039
Cel:
donation thermometer
donation thermometer
PLN 1322,71
Obecnie:
donation thermometer
127%
Aktualizacja
10.02.2020
Dzisiaj106
Wczoraj105
Ten tydzien579
Ten miesiąc2041
Ogółem442521

sobota, 23, październik 2021

Zasady Rekrutacji do Klanu [SBSP]TACTICAL CROUCH ONLY

 

1. Gracz powinien mieć rozegrane na serwerze 150 h lub 3 miesiące gry na naszym serwerze liczone od momentu złożenia wniosku i w tym czasie wykazać się kulturą osobistą oraz znajomością zasad serwera.
2. Złożyć aplikację na www.sbsp.pl i oczekiwać na odpowiedź.
3. Wszystkie wnioski rozpatruje Rada Klanu- odpowiedzi zamieszczone zostaną na forum klanu.
4. Po przyjęciu wniosku gracz dostanie uprawnienia Moderatora i jego praca oraz częstotliwość gry na serwerze podlega dalszej obserwacji przez wszystkich klanowiczy. [min. 1 miesiąc]
5. W przypadku zastrzeżeń do postawy kandydata, może zostać wyznaczony nowy termin przyjęcia do klanu lub wykluczenie wniosku z procesu rekrutacji o czym kandydat zostanie powiadomiony na forum klanu.
 6. Po tym okresie próbnym kandydat staje się rekrutem i ma prawo umieścić przed swoim nickiem mały tag [sbsp] oraz uzyskuje prawo do egzekwowania porządku na serwerze.
7. Pełnoprawne wstąpienie w szeregi klanu następuje po uzyskaniu pełnej aprobaty przez Radę Klanu [ minimalny okres obserwacji Kandydata to 2 miesiące], gracz staje się wtedy kadetem i ma prawo do dużego tagu [SBSP] oraz uzyskuje pełny dostęp do strefy [SBSP].
8. Czas oczekiwania może zostać skrócony lub wydłużony przez Radę Klanu w zależności od sytuacji wynikających z gry i zachowania kandydata.
9. Wszystkie wnioski muszą być udokumentowane odpowiednimi argumentami.
10. Awanse oraz degradacje ustalane przez Radę Klanu, zostaną  zamieszczone na forum klanu.
11. Po wstąpieniu w szeregi klanu , klanowicz zobowiązany jest do aktywnego uczestnictwa w życiu klanu (czynny udział w stronie www , oraz serwera).
12. W przypadku rażącego łamania zasad klanu przez klanowicza (walhack, obraźliwy stosunek do graczy , nie godne reprezentowanie klanu na innych serwerach , brak kultury osobistej) może zostać on usunięty z serwera oraz z klanu na wniosek adminów kierowanych do Rady Klanu.

Życzymy powodzenia i sukcesów.

Zespół Adminów [SBSP] TACTICAL CROUCH ONLY

Stopnie w Klanie:

1. Rekrut
2. Moderator
3. Admin
4. Full Admin
5. Senior Admin